Appcoins ICO su 15 Ocak 2018 e Kadar Devam Ediyor

appcoins ico

AppCoins, Blockchain teknoloji ve Akıllı sözleşmeler kullanarak App Mağazaları için açık ve dağıtılmış bir protokoldür.
200 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren token; ekonomide, aracı olmadan güvenini sağlayan yeni yerel para birimidir.

Sorun: Şeffaf olmayan ve verimsiz bir uygulama ekonomisi

2020 yılına gelindiğinde, 4 milyar insanın akıllı telefonu olacak. Uygulama ekonomisinin potansiyeli her zamankinden daha büyük ancak yine de üç ana zorluk var:

1- Mobil reklamcılığın verimsizliği: Birçok arabulucu var, şeffaflığı ve geliştiricilerin potansiyel getirisini azaltarak, geliştiriciyi ve kullanıcıyı geliştirir.

2- Uygulama İçi Satın Almaların erişilememesi. Bugün, akıllı telefon kullanıcılarının yalnızca% 5’inde uygulama içi pazar araştırmaları ve ödeme aracıları genel maliyetleri artırmaktadır.

3- Uygulama Onayı işlemi şeffaf değildir. Geliştiricilerin kimliğini doğrulamak hala zor ve App Mağazaları tarafından kullanılan evrensel bir yaklaşım yok.

Çözüm: uygulama ekonomisi için bir Blockchain protokolü bir Kripto Para olarak AppCoin token, uygulama ekonomisinin tüm paydaşlarına fayda sağlayacaktır:

Aptoide App Store tarafından desteklenen bir proje:

Aptoide, 4 milyar yüklemenin üzerinde, 200 milyon kullanıcılı ve Gameloft ve Zeptolab’ın da aralarında bulunduğu 12.000’i aşkın geliştiriciyle doğrudan etkileşimde bulunduğu en büyük Android App Mağazalarından biridir. Aptoide, OEM’ler ve Xiaomi, Oppo, Meizu ve Vivo gibi Telekom şirketleri de dahil olmak üzere 70’den fazla kurumsal ortağı olan bir ağa sahiptir.

Web: https://appcoins.io/

Whitepaper: https://appcoins.io/pdf/appcoins_white_paper.pdf

  • Kısaltma: APPC
  • Başlangıç: 13-12-2017
  • Bitiş: 15-01-2018
  • Kapasite: 62 120 ETH
  • Fiyat: 1 ETH = 2995 Token

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir