Bankex ICO su 28 Aralık 2017 ye Kadar Devam Ediyor

bankex ico

BANKEX ICO‘su, yeni nesil merkezi olmayan sermaye piyasalarının geliştirilmesi için Akıllı Varlıkların oluşturulmasını sağlayan yeni bir Blockchain teknolojisi inşa ediyor. Proje, kullanıcıların gerçek varlıkları tokenize etmesine olanak tanıyan çevrimiçi bir platform olan Varlıkların İnternet Standardının (IoA) temelini oluşturacak. Varlıkların değerlemesini ve durumunu izlemek için Nesnelerin Interneti (IoT) ve Yapay Zeka (AI) teknolojilerini kullanarak hizmet olarak Banka’lara (BaaS) hizmet verir. Bu teknolojiler, dünya çapında satın alınabilen ve satılabilen oldukça akıcı Akıllı Varlıklar oluşturabilir ve bunları değerlendirebilir.

BANKEX, dünyanın en iyi 50 FinTech girişimine girdi. BANKEX, 10 banka tarafından desteklenmekte ve yeni Blockchain uygulamaları geliştirmek için kendi araştırma laboratuvarına sahiptir.

Tokenizasyon, hassas veriyi, bir web sitesi alan adı gibi bir algoritma ile üretilen bir sayı ile değiştirerek korumak için kullanılan bir işlemdir; internetteki bir IP adresinin bir gösterimi, bir token, Blockchaindeki bilginin temsilidir. Bu bilgileri işleyerek BANKEX PoA, doğrulama için genellikle bir üçüncü taraf gerektiren eylemler gerçekleştirebilir.

Kısaltma: BKX
Başlangıç: 28.11.2017
Bitiş: 28.12.2017
Kapasite: 420 000 ETH
Hedef: 70 000 ETH
Fiyat: 1 Ethereum = 500 Token
Kabul: BTC, ETH, Waves

Web: https://bankex.com

Whitepaper: https://bankex.com/en/whitepaper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir