Bitcoin Gold Fiyat Analizi – 20.02.2018

Bitcoin gold btg fiyat analizi

Bitcoin Gold / Bitcoin (BTG / BTC) piyasası, 21 Kasım 2017’de 0.065’lik parite ile en yüksek fiyata ulaştı ve bu tarihten sonra yükseliş momentumunu kaybetti. Piyasa katılımcıları, parite yükseliş trendinin bittiğini fark ettiğinde, bir satış çılgınlığı yaşandı. 5 Aralık’ta parite 0.025 destek seviyesinin altına düştü.

Satış baskısı olarak belirlenen BTG / BTC paritesi arttı. Bununla birlikte, pazar, 8 Aralık’ta 0.011551 seviyesine kadar 0,025’in altına düşerek yalnızca üç gün geçirdi. Yaklaşık iki hafta içinde değerinin% 82’sini kaybettiği için piyasa hızla yükseldi. En alttaki toplayıcılar fiyatı 20 Aralık’ta 0.029’a kadar yükseltti. Hızlı artış, bir miktar kar elde etmeye ve böylece 0.0115 seviyesinden destek vermeye zorladı.

Teknik analiz, Bitcoin Gold / Bitcoin çiftinin 0,0115 – 0,025 aralığında işlem görürken güçlendiğini gösteriyor. Bu dönemde, katılımcılar genel olarak düşüş eğiliminin en altındaki optimal fiyat noktasında birikmişlerdir. Tabanı satın alanlar muhtemelen üstü satan insanlar aynıdır. Aralık belirlendiğinde, karlı işler üretmek için bu katılımcılara katılabilirsin.

Strateji, mümkün olduğunca 0.0115’e yakın bir seviyede satın almak ve 0.025 direncine yakın satmaktır. Bu işlem bir aydan daha kısa bir süre alabilir. Piyasanın 0.025 direnç çıkıncaya kadar oyunu tekrar tekrar dağıtabilirsiniz.

Günlük Grafik: Bitcoin Gold

Kaldıraç kullanmıyorsanız, bu işlem için toplam yatırımınızın %5′i kadar yatırım yapılabilir.

Feragat: Hiçbir şekilde Bitcoin Gold’a yatırımımız bulunmamaktadır.

Önemli: Kaybetmeyi göze alamayacağınız paralarla yatırım yapmayın. Bir Kripto Para yatırımı yapmadan önce daima kendi araştırmalarınızı yapmaya özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir