CUBE ICO su 28 Şubat 2018 e Kadar Devam Ediyor

CUBE ICO su 28 Şubat 2018 e Kadar Devam Ediyor

CUBE Kullanıcı Blockchain Katmanı

Blockchain’in anahtarı, teknolojinin güven sağladığıdır. CUBE, özerk mobil ağların güvenliğini sağlamak için Blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Özerk araçların işletilmesinde, birçok IoT’ler özerk araçlara bilgi sağlar. Saldırgan, özerk bir araç ile IoT veya trafik merkezi arasındaki ağa erişmeye çalışır. Bu gibi durumlarda, virüs bulaşmış ikili dosyanın karması, SW sağlayıcısı ve OEM tarafından imzalanmış çok unsurlu işlemdeki hash’den farklıdır. Böylece, araçlar, virüslü SW güncellemesini yüklemeden önce böyle bir saldırıyı kolaylıkla tespit edebilir. OEM veya SW güncelleme sağlayıcısı olduğunu iddia ederek yanlış güncellemenin dağılımı, yer paylaşımlı düğümlerin OEM ve SW güncelleme sağlayıcılarının Genel Anahtarının farkında olduğundan durdurulabilir. Dolayısıyla, saldırgan, ilgili kuruluşların Ortak Anahtarıyla ilişkili özel anahtarın kullanılmasını gerektirdiği için bu varlıklardan herhangi biri olduğunuzu iddia edemez.

CUBE’nin AI Derin Öğrenme Katmanı

Bu katman kısmen 2019’dan itibaren uygulanacak ve 2020’den itibaren ticari hale gelecektir. Şu andaki ağ güvenliği, geçmişteki hack vakalarında kullanılan yöntemlerin tekrar kullanılmasını önlemek için yamaları toplayan pasif bir sistemdir. Cube, süpervizör modunda yüz milyonlarca kez yapılması muhtemel kötü niyetli saldırı senaryoları yaratmak suretiyle gelecekteki saldırılara karşı bir savunma sistemi oluşturmak için birincil vakıa olarak geçmişe dayanıyorlardı. Cube’nun araç şebekesi güvenliği için derin sinir ağları kullanan saldırı tespit sistemi, mimarilerin nasıl kullanıldığına bağlı olarak ayrımcı derin bir mimari ve üretken bir derin mimari olmak üzere iki parçaya sahiptir. Eğitim öncesi aşama tamamlandıktan sonra denetlenen öğrenme ile gradyan iniş yöntemi kullanılarak ince ayar yapılır. Blockchain birinci ve ana güvenlik yöntemi olarak kullanılırken, AI öğrenme tabanlı güvenlik, çift savunma sistemini garanti edecektir.

CUBE’nin Kuantum Şifreleme Kriptografi Katmanı

Blockchain, karmaları uygun bir şekilde kullanarak güvenliği artırdı. Bununla birlikte, bilgisayar performansının hızla büyüdükçe, karma şifrelemenin bir sınırlama haline gelebileceği yönünde artan bir endişe var. Cube özerk araçlara yönelik kötü amaçlı saldırıları önlemek için kuantum şifreleme geliştirir. Bu Kuantum Kriptografi özerk sürücüye değil, aynı zamanda tüm Blockchain teknolojisinin genel yükseltmesine de katkıda bulunacaktır. Bu Quantum Hashing Cryptography Layer, 2022’den itibaren uygulanacaktır. Cube’nun kuantum karma teknolojisi, basit hash teknolojisini kullanarak blok zincir alanı boyunca yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için önemli bir fırsat sağlayacaktır. Küp, sürekli değişen kuantum özelliklerini kullanarak güvenlik seviyesini arttırır, verilerin aldığı özellikler kutuplaşma açısına bağlıdır; Ayrıca, kötü niyetli saldırı anında verilerin özellikleri yok edilir.

Kısaltma: CUBE
Başlangıç: 01-12-2017
Bitiş: 28-02-2018
Kapasite: 72 000 ETH
Hedef: 120 000 ETH
Fiyat: 1 ETH = 1000 jeton

Web: https://cubeint.io/
Whitepaper: https://cubeint.io/Cube-Whitepaper.pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir