Ethereum Fiyat Analizi – 21.12.2017

ethereum fiyat analizi

Ethereum, 23 Kasım da Bitstampdaki değişiminde 400 USD fiyat seviyesinin direncini kırdıktan sonra trendini tersine çevirmeyi ve bir aydan daha kısa bir sürede değerini iki katına çıkarmayı başardı. 700’ün altında satın alanlar kazanç elde ettiği için yükseliş geçici olarak durduruldu. Parite daha keskin bir şekilde artmış olsa da, kısa sürede kısa sürede piyasada daha fazla gaz kalmış gibi görünüyor.

Teknik analiz, Ethereum’un yükseliş eğilimi gösteren bir devam deseni yarattığını gösteriyor. Göstergeler pazarın aşırı alım bölgesinde olduğunu ortaya koyuyor. Bununla birlikte günlük grafik, konsolide periyotların her bir ayakla birlikte daha kısa bir hale geldiğini göstermektedir. Piyasanın bu eğilimi takip etmesini ve son derece fazla satın alıp almadığına bakılmaksızın her an yeni bir hamle yapmasını bekleyebiliriz. Strateji, 790’da stoploss uygulamak kaydıyla 810’a mümkün olan en yakın yerde satın almaktır. Hedef 930 – 950 arasındadır.

Günlük Ethereum / Dolar Grafiği

Bu yazı hazırlanırken, Ethereum / Dollar paritesi 816 USD den işlem görüyordu.

Kaldıraç kullanmıyorsanız, bu işlem için toplam yatırımınızın %5′i kadar yatırım yapılabilir.

Feragat: Ethereum‘da kısa vadeli alım-satım yapmıyoruz.

Önemli: Kaybetmeyi göze alamayacağınız paralarla yatırım yapmayın. Bir Kripto Para yatırımı yapmadan önce daima kendi araştırmalarınızı yapmaya özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir