GIZA ICO 8 Şubat’a Kadar Devam Ediyor

giza ico

GIZA, donanım şifre yöneticisinin tam özellikli bir örneğidir. Merkezi olarak kullanılabilir ve güvenliği artırmak için düzenli olarak şifre değiştirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda, şifre kullanımında gerçek zamanlı bir uyarı ile onay iş akışları yoluyla önleyici kontrolü yönetmenize yardımcı olur.

Donanım Parola Yöneticisi herhangi bir yazılım veya mobil uygulama gerektirmez. Tuşlarınızı ve şifrelerini GIZA cihazınızdan bir USB Klavye gibi kullanarak doğrudan girebilirsiniz. Dahili pil, herhangi bir yerden şifreleri oluşturmanızı sağlar.

Soğuk Cüzdan, Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin ve 10’dan fazla kripto para birimi olan ERC20 ve ERC23 destekleyen yenilikçi bir donanım kripto paradır. Cihazının sunduğu yenilikçi bir özellik Acil Veri Silme’dir;

Şifrelenmiş Dosya Depolama Alanı

Cihaz sayesinde ayrıca dijital kimlikler, belgeler, parolalar, vb. gibi kişisel bilgilerin veya organizasyonel ihtiyaçlarınızın hassas bilgilerini yönetmek için güvenli bir dijital depolama olan şifreli bir depolama sağlayacak. Taşınabilirlik için çeşitli veri ve bilgiler için donanım cüzdanını kullanabilirsiniz. Değerli dosyalarınızı, belgelerinizi ve yedeklemelerinizi saklamak için size 16 Gb’lik bir bellek imkanı sunar.

Tüm yedekleri, blockchain sisteminde saklanır ve şifrelenir. Kişisel bilgilerinize erişme şansımız bile yok. Aynı zamanda, akıllı şifreleme sayesinde kripto paralarınız, kişisel şifreleriniz ve dosyalarınız saldırıya veya çalınmaya karşı korunmuştur.

GIZA Kısa Bilgiler:

Başlangıç: 08-01-2018

Bitiş: 08-02-2018

Fiyat: 1 ETH = 675 token

https://www.gizadevice.com/

https://www.gizadevice.com/files/pdf/GIZA_White_Paper.pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir